2021 Plaj Modası

2021 Plaj Modası

2021 Plaj Modası cıvıl cıvıl modelleri ile yazın tüm renklerini içinde barındırıyor ve rengarenk. Yaz mevsiminin etkisini göstermesiyle birlikte pandemik sürecin de azalmasıyla beraber plaj kıyafetleri de mağaza vitrinlerinde yerini almaya başladı.

Bu yaz plajlarda neon renkler ön plana daha çok çıkıyor. Bu renkler ile bronz ten rengi daha çok ön plana çıkacak ve daha çarpıcı bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Neon, pembe, yeşil, sarı, mercan rengi gibi değişik modeller mağazaların vitrinlerinde sıkça görebileceğimiz renkler. Aynı renkler mayokini modellerinde de boy gösteriyor olacak.

Bir Bak İstersen: Bir Gecede Mucizeler Yaratan Bal Nedir?

2021 Plaj Modası Mayo ve Bikiniler

Mavi ve tonları bu yıl da bikinilerde çok sık görebiliceğiniz renkler arasında. Tabiki bazı kadınların vazgeçilmezleri farklı desenli bikini ve mayolar 2021 Plaj Modası’nı oluşturan önemli parçalar arasında bulunuyor. Bikini modelleri çok farklılık göstermektedir. Modası geçmeyen tek giysi mayolar bu yıl yine trend. Tek parça mayolar oldukça rahat ve kullanışlı olduğundan en çok tercih edilen modellerden olacak. Bu modeller tek parça ve vücuda yapışık olduğundan dolayı çekici ve kadınsı bir görüntü elde etme olanağı sunuyor. Retro tarzı bikiniler de 2021 Plaj Modası için öne çıkan modeller arasında bulunuyor. Yüksek bel bikinileri plajda modern ve şık bir görüntü sunarak bele tam oturacak bir yapıdadır.İnce belli ve uzun bacaklı kadınların daha çok tercih edeceği bikiniler arasında bulunuyor.

Pareolar

Pareolar mayo ve bikinilerin tamamlayıcı bir parçası diyebiliriz… Yeni Plaj Modası’nın olmazsa olmazlarından birisi de pareolardır. Pareolar denizden çıktıktan sonra plajda rahatlıkla kullanılan kıyafetlerdendir. Bu sene pareolarda iri çiçek desenleri, gül ve çeşitli yaprak desenleri  daha çok ön plana çıkıyor. Çiçek desenleri genelde şifon pareolarda kullanılacak. Şifon seçimlerinde fazla kilolu hanımlar için iyi bir tercih diyebiliriz.

Bir Bak İstersen: Bir Ayda 10 KG Verdiren Diyet Nedir?

Bunun dışında 2021 Plaj Modası kapsamında pareo seçimi yaparken çabuk kuruyan ve ağırlık yapmayan kumaşlar oldukça önemlidir. Sıcak yaz günlerinde kadınlar daha çok rahatlığa önem vermektedirler. Bu sebeple şifon tercih etmek her zaman daha avantajlıdır. Fakat isteğe göre pamuklu kumaşlar da tercih edilebilir. Pamuklu kumaşlar yumuşak dokusu nedeniyle kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlayacaktır.

Tropik ve çİçekli desenlerin yanında karikatürlü modeller de bu yıl plajlarda fazlasıyla bulunuyor. Çeşitli desenlere ve renklere sahip çizgileri kadınlar için hoş bir görüntü ve hava sağlayabilir. Mayo ve bikinilerinizi şık takılar, hasır büyük şapkalar ya da hasır çanta ile tamamlamanız size çok daha farklı ve şık bir görüntü sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir